[Quote]

    Ander_73
  • 15549
  • Longevity: 9 years 4 months
  • Posts: 4231
  • REPUTATION:127

    [+] [-]

-*** FurMark Legacy ***-
Наверное, всё знают сабж - "волосатый бублик" af
Немного подрихтовал под себя старую OpenGL-версию:
    - портабельная версия (7zsfx-архив)
    - немного настроек (стресс-тест - двойной бублик в небе, галка "FullScreen", убрано окно предупреждения)
    - новый GPU-Z без запроса установки
    - новый cpuburner (из FurMark2)
    - GPUShark выдаёт сразу расширенную инфу
Скачать


Display posts:    

Current time is: 13-Jun 18:52

All times are UTC + 3


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum